Www - 24. 1. 2022

Pomoc s počítačem

Informační technologie jsou tady od toho, aby nám usnadnily práci. Já sama tak pracuji asi poslední dva nebo tři roky. A moc mě to baví. Kdyby nebyly informační technologie, tak nemám ani svou práci. Moje práce je tady od toho, abych pomáhala lidem. Teď pracuji jako operátor chatu a vy asi nevíte co to je. Tato práce tady není dlouho. Na to není ani žádná škola. Je to pouze o tom, že se naučíte zacházet hodně s počítačem, a to já naštěstí umím. Mě moc bavilo pracovat s počítačem, a tak jsem si řekla, že využiji své znalosti o počítači a informační technologii, abych mohla sloužit dál. A tak jsem si řekla, že bude nejlepší, když budu pomáhat ostatním lidem. Mnoho lidí totiž neumí zacházet s počítačem. Tak jsem si řekla, že bude skvělé, když ostatní lidé naučím, jak se ovládá počítač.

Líbí se vám online pomoc?

Anebo notebook. Tak jsem se stala operátorem chatu a teď záleží to na tom, jak kdo chce pomoct. Teď tam můžu vám pomoct třeba v online nakupování. Anebo Vám můžu poradit opravdu s čímkoliv, co se týče online světa. Pokud mám třeba nefunguje nějaká klávesnice na notebooku anebo počítači, tak bohužel s tím nepomohu. S tím musíte jít pouze do nějaké opravny. Já vám pomohu pouze s tím, co můžu udělat online, takže pokud máte nějaký problém s emailem nebo nějakou webovou stránkou, tak vám jistě pomohou Teď stačí se pouze na mě obrátit, já s radostí pomohou.

Operátor chatu je prima.

Nemění tohle nic na tom, že si taky nemůžete zajít někam jinam. Vy si můžete jít opravdu kamkoliv. Ale pro rychlou pomoc jsem tady opravdu já na vašem chatu. Takže se nebojte a nestydět a se mě o cokoliv požádat moc ráda vám pomohu. Chtěla bych se ještě hodně pochlubit, že jsem již pomohla opravdu mnoha lidem a mámen samé pozitivní komentáře a hodnocení. jsem ráda, že jsem se do této brigády dostala a mám ji. Chtěla bych ještě podobný přivýdělek, tak budu pečlivě hledat.

Copyright 2024 | Theme By WPHobby. Proudly powered by WordPress