Výrobky - 28. 2. 2022

Kvalitní termoprádlo pro vaše děti

S výraznou slevou a dopravou zdarma je v současné době nabízeno termoprádlo Devold. Toto prádlo by měl mít pěkně srovnané ve skříni každý sportovec, protože v chladném počasí jako když ho najde! Kdo běhá, aktivně sportuje a ať je to sjezdové lyžování, běžky, ski alpinismus nebo jiný druh sportu, ocení jeho úžasné vlastnosti.

zimní lyžování

Nezapomínejte na něho ani vy, kteří podnikáte procházky a výlety. Jakmile se vybavíte na cesty s termoprádlem na těle, rázem ohodnotíte, a to na jedničku, jeho kvality. Všichni si mohou užít tento druh spodního prádla, který chrání tělo před prostydnutím a zároveň odvádí vlhkost a pot směrem od těla ven. Jen je třeba mít neustále na mysli, že termoprádlem to nekončí, ale teprve začíná! Měli byste poskládat všechny vrstvy na sebe tak, aby byly vzájemně p r o d y š n é, jinak vše ztrácí smysl. To znamená na prádlo obléci funkční triko, mikinu, ale i bundu. Jen tak bude moci vzduch proudit směrem od těla ven a oblečení si zachová svou úžasnou vlastnost. A vaše tělo vám poděkuje, protože nepozná chlad a zimu. Bude pěkně schované v teple a příjemném prostředí, a to se teprve bude pěkně sportovat než kdybyste drkotali zuby!

Ženy si svůj organismus pečlivě chrání, ale pánové to leckdy přehlížejí. Proto je i pro muže připraveno kvalitní termoprádlo, které bude pečovat o jejich vysportované tělo. Ale je připravené i pro vaše děti, jejichž organismus je sice leckdy odolný, ale dlouhodobým pobytem v zimě na horách by mohl prostydnout. A víte moc dobře, že když se děti zaberou do her, těžko je v tu chvíli, celé zkřehlé a promrzlé, odháníte domů se zahřát.

dítě lyžuje

Vybavte proto i vaše ratolesti termoprádlem, které je vyrobeno z měkoučké hřejivé osmdesáti procentní merino vlny. Vybírejte hladké, dvouvrstvé f u n k č n í legíny – pro chlapce v modré barvě a pro holčičky jsou připraveny v červené barvě. Skvěle odvádějí vlhkost a zároveň s tím nedovolí chladu proniknou do dětského tělíčka.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Copyright 2024 | Theme By WPHobby. Proudly powered by WordPress