Výrobky - 16. 9. 2020

Meizitang a jeho účinky

Tento doplněk stravy na přírodním bylinném základě pomáhá efektivně snížit tělesnou hmotnost a přitom ještě působí příznivě na lidskou pokožku – zpomaluje její stárnutí. Vytvořen je tak, aby podporoval hubnutí u žen i mužů.

meizitan

Jaké je složení Meizitangu Rychlé-hubnutí? Hlavními ingrediencemi jsou:

  • Rhizoma Curculiginis – je sušený oddenek byliny Curculigo orchioides, cévní kvetoucí rostliny podobné trávě, která roste v tropických oblastech Asie, Afriky, Austrálie, ale i Ameriky. V ayurvédské medicíně se používá jako yang tonizující bylina – působí příznivě na ledviny, slouží k podpůrné léčbě při osteoporóze a artritidě; kromě toho, že je užívána jako regenerační tonikum, má dobrý vliv na činnost sleziny, působí protizánětlivě, obsahuje řadu vitamínů i aminokyseliny.
  • Jobs tears (lat. Coix lacryma-jobi) – Jobovy slzy nebo čínský perlový ječmen; jedná se o obilnou plodinu, užívanou jak v kuchyni, tak v lidové medicíně, neboť podporuje odvodnění organismu (působí diureticky), používá se ke zmírnění příznaků artritidy, proti průjmu, snižuje horečku a působí protizánětlivě.
  • Artemisia dracunculus – u nás dobře známý pelyněk estragon neboli pelyněk kozalec se používá jednak jako koření, ale od starověku též coby léčebný prostředek. Při použití ve fytoterapii pomáhá k odvodnění organismu – působí močopudně, má tonizační účinky a zlepšuje trávení tím, že má schopnost štěpit živočišné i rostlinné tuky i bílkoviny. Má sedativní a celkově uklidňující vlastnosti.
  • Psyllium Husk – hrubé slupky semen rostliny Plantago ovata – jitrocel indický.
  • Bamboo Shoot – sušené bambusové výhonky; obsahují mnoho cenných látek, jako jsou vitamíny, minerály a stopové prvky, vláknina a bílkoviny.

lotus-3577605_960_720

  • Lotus Leaf – lotosový květ. Lotus je posvátná rostlina buddhistů a hinduistů. Všechny její části se konzumují a využívají se v lidové medicíně. Efektivně pomáhá při regulaci cukru v krvi (draslík), snižuje psychické napětí (pyridoxin), zlepšuje trávení a pomáhá při hubnutí (B1, C, kofein, vláknina), prospívá pleti (hydratuje pokožku a pomáhá při exémech).
  • Mořské řasy – podporují zlepšení imunity i endokrinní, zažívací a kardiovaskulární funkce.

Tobolky Meizitang pomáhají snížit produkci lipázy v žaludku a střevním traktu a zrychlují metabolismus. K tomu jsou využívány tělesné tukové zásoby. Kromě toho Meizitang snižuje chuť k jídlu, takže je možné si průběžně upravit a dodržovat jídelníček.

Meizitang užívejte přesně podle návodu a zapíjejte dostatečným množstvím vody – jinak by vám mohl způsobovat zácpu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Copyright 2024 | Theme By WPHobby. Proudly powered by WordPress