Výrobky - 10. 5. 2020

Ladíme místnosti, kde přebýváme

Ten kdo si již nějakým způsobem zařizoval byt, dům, plánoval zahradu nebo si vybudoval příjemnou atmosféru na svém pracovišti, tak ví, jak je nesmírně důležité pořídit i vhodné doplňky. Musí se volit takové, které jaksi podtrhnou správný design prostoru. Je pravdou, že je k tomu mnohdy zapotřebí řádná dávka představivosti a fantazie. Kdo nechce udělat chybu, tak jednoduše požádá o pomoc samotné odborníky v oboru, což jsou bytoví designéři. Nejen, že poradí, ale také zároveň doporučí dodavatele nebo výrobce, který bytový doplněk vytvoří přesně na míru. Možností je skutečně hodně a častokrát se stane, že jsme překvapeni, jak krásně jednoduchá věc oživí prostor.

design křesla

Zakázková výroba se vyplatí

Skutečně i ty nejmenší detaily mohou hodně proměnit interiér. Pokud máme styl našeho bydlení v nějakém svém oblíbeném žánru, poté rozhodně designér se bude držet našeho požadavku a nebude prosazovat svoje názory za každou cenu. Jde o to, že se musí zvolit vhodný doplněk a to tak aby svým způsobem vytvořil celkový komplex. Velmi šikovná je kolekce bytových doplňků KMK design, kdy na scénu přichází oživení klasického bytového nábytku. Zakomponovat do nábytku nerezový materiál, sklo nebo dřevo či kov, to není žádný problém a přitom to velmi zvýrazní místnost.

kuchyně

Barový pultík u kuchyňské linky? Proč ne

Nedá se jednoznačně říci, kde všude se dají vytvořit změny. Ale ponejvíce to má dopad všude, kde jsou různé úchyty, zábradlí, stěny, madla, kliky, mřížky a podobné drobnosti. Nicméně když je dostatečný prostor u kuchyňské linky, není problém zde vytvořit malý barový pultík, který bude navazovat zcela přirozeně na kuchyňskou linku a jeho nerezové nožičky jej vynesou o kousek výše. K tomu se skvěle hodí květinová stěna, která bude mít lankovou konstrukci a bude propojená například i bezpečnostním sklem. Možností, jakým způsobem si vylepšit prostory, ve kterých přebýváme je tolik, že mnohdy skutečně dokážou takové návrhy mile překvapit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Copyright 2024 | Theme By WPHobby. Proudly powered by WordPress