Business - 21. 3. 2020

Co nesmí chybět na dětské narozeninové party?

Pokud jste ostřílení profíci v organizování vlastních narozeninových oslav, nebo naopak vlastní narozeniny nesnášíte a nikdy neslavíte – oba tábory se jistě v jeden moment dostanou do okamžiku, kdy budou na stejné startovní čáře. Jedná se o chvíli, kdy se z vás stane rodič, a najednou máte zodpovědnost za plánování a vymýšlení oslavy narozenin vašeho dítěte, nebo dokonce více dětí. Ať už jste příznivcem narozenin či nikoli, tady jdou bohužel vlastní preference stranou a je potřeba zajistit, aby vaše ratolest měla ty nejkrásnější vzpomínky na své dětství, k čemuž patří samozřejmě i večírek na oslavu jejího narození. A ruku na srdce, nedojímá vás, když vidíte malé děti, celé unesené z krásného dortu a dárků, které k němu dostanou?

balónkový nápis

Máme pro vás několik tipů na to, jak naplánovat tu nejlepší party, na kterou budete celá rodina i ostatní známí ještě dlouho vzpomínat se slzami v očích. Nad kterými oblastmi je potřeba se opravdu do detailu zamyslet, aby vám ani vašim hostům nic nechybělo a mohli jste si den užít naplno?

zapalování narozeninového dortu

  • Velikost oslavy vs. prostor. Nejprve je důležité si sepsat seznam hostů. Na dětské oslavě by měl být vyvážený počet dětí a dospělých, pokud je to samozřejmě ve vašich silách zajistit. Někteří lidé plánují dvě oslavy, jednu pro rodinu a druhou pro přátele a jejich ratolesti – je na vás, zda se vám bude chtít plánovat dvě odlišné sešlosti, nebo zda si práci ulehčíte a spojíte všechno do jednoho dne. Je dobré zvážit, zda se hosté vejdou k vám domů a jestli máte dost místa na to, aby se v rámci večírku zabavili děti i dospělí a aby bylo možné od sebe v průběhu tyto dvě skupiny i oddělit.
  • Občerstvení. Nezapomeňte i s přípravou jídla myslet na to, že děti mají jiné chutě než my dospělí. Pro dětské hosty bude nejlepší připravit sladké i slané dobroty, které budou zároveň chutné a budou skvěle vypadat, ale nebudou ani přehnaně kalorické. Zapomeňte na chipsy, hranolky nebo smažené řízky. Zaimprovizujte v kuchyni a připravte jim třeba lahodný čokoládový perník s barevným posypem, mini pizzy, které si budou moci samy nazdobit slané koláčky a dort s jahodami a jiným barevným ovocem, které mají rády. Dospělé hosty můžete občerstvit klasickými jednohubkami nebo vším, co doma najdete a z čeho budete moci vytvořit obložené mísy.
  • Hry a zábava. Jak jistě víte, děti si nejvíce a nejlépe vyhrají samy se sebou – zvlášť tehdy, když jsou ve skupince. Pokud ale chcete přijít s opravdovou bombou, pozvěte si třeba kouzelníka, který ozvláštní celou oslavu narozenin vaskouzelnik.cz.

Copyright 2024 | Theme By WPHobby. Proudly powered by WordPress