Business - 12. 4. 2021

Koberec se bez pravidelného čištění neobejde

Není nad to mít doma koberec

Měkkost a hebkost – lidská chodidla byla stvořena pro něžné zacházení, však to znáte, jsou lechtivá a velmi citlivá na každý dotek. Proto je také reflexní terapie velmi účinná a nejen ta, pozitivní vliv má na naši psychiku i chůze po měkkém, heboučkém a teplém povrchu. A toho na dlažbě, vinylu ani plovoucí podlaze nedocílíte.

červený koberec

Zvolte si barvu, jaká vám vyhovuje – někteří mystici a lidé duchovně vzdělaní vám potvrdí, že bychom si měli vybírat barvy (nejen) koberců, ale i dalších podlahových krytin, oděvů, obuvi, nábytku a bytových doplňků podle vlastní aury. Jestliže auru nevidíte, nezoufejte, barvu volte podle vnitřního pocitu, aby vás dokázala oslovit, a většinou pocit napoví, jaká barva ve vaší auře převládá, nebo toužíte, aby tam byla. U koberců je to snadné, neboť se vyrábí v mnoha různých barevných variantách, takže se na výběr můžete dobře soustředit.

Vysávejte jej pravidelně – aby zůstal koberec stále pěkný, jako nový, odstraňujte z něj nečistoty pravidelně, v ideálním případě dvakrát týdně. Máte-li doma zvířátka (kočky a psy) a malé děti, pak by to chtělo každý druhý den.

vlákna koberce

Když vysavač nestačí – žádný vysavač si ovšem neporadí s veškerou špínou, vždy se uvnitř kobercové tkaniny zachytí část prachu, smíseného s dalšími nečistotami, jako jsou šupinky kůže, drobky z jídla, kousky zeminy přichycené na ponožkách při přezouvání, mastný pot z chodidel spolu s bakteriemi, které se jím živí, mastnota, která je součástí vaření a zvyšuje vlhkost vzduchu v bytě atd. Tuk spolu s prachem vytvoří směs, která se někdy na vláknech uchytí tak pevně, že ani výkonný vysavač s vodním filtrem nezabere. Tehdy se pak vyplácí zvolit nějakou formu strojního čištění, osvědčenou a výkonnou, s dobrými referencemi, jakých dosahuje např. systém Rotovac. Jde o zcela unikátní způsob čištění s vynikajícími výsledky, jedná se o vysokoobrátkovou rotující hlavici s vakuovým odsáváním nečistot. V oblasti čištění koberců se jedná o naprosto revoluční způsob čištění, velmi efektivní a spolehlivý.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Copyright 2024 | Theme By WPHobby. Proudly powered by WordPress