Ekonomika - 17. 9. 2019

Kde podnikatelům pomáhají?

Když se podnikatel ocitne v nesnázích, nejednou marně uvažuje o tom, koho by jenom bylo možné požádat o pomoc. Protože je takové soukromničení notně nejistý byznys, v němž se podnikateli někdy daří a jindy se klidně dostane až na samé dno, odkud se snad ani nedá dostat. A ne každý je ochoten riskovat a vložit své peníze do něčeho takového.
A když tak zklamou příbuzní, známí i jiné blízké osoby, nezbývá nejednou jiná možnost, než se pokusit získat půjčku od nějaké finanční instituce. Což může být spásný nápad. Ale také nemusí.
pokladna s penězi
Protože co se stane, přijde-li podnikatel coby žadatel do banky a nemůže nabídnout nic jiného, než jen nedobře vypadající daňové přiznání, skoupé příjmy a možná i záznamy v registrech dlužníků a exekuce? S takovým se tu velice rychle rozloučí, aniž by mu poskytli byť i jenom jednu jedinou korunu.
A jak dál?
Pak už se často nenabízí žádné jiné řešení než hypotéka bez dokládání příjmů http://nebankovnihypoteky.net/hypoteka-bez-registru/, jsoucí k právě takto nedokonalým žadatelům daleko vstřícnější.
bankovky v kapse
U podobné hypotéky je třeba pro její zdárné vyřízení splnit v podstatě jen velice málo:
a) Žadatel musí coby záruku za řádné splacení poskytnout coby zástavu svou nemovitost, mající odpovídající hodnotu.
b) A dotyčný také musí jednoduše prokázat, že jeho příjmy postačují na splácení, že se nevystaví jenom dalším problémům.
Kdo obstojí v těchto záležitostech, může směle zavítat na web dotyčné nebankovní společnosti a vyplnit zde žádost v podobě jednoduchého formuláře. K tomu je třeba zaslat e-mailem několik snímků dotyčné nemovitosti. A do pouhých dvaceti čtyř hodin je jasné, bude-li půjčka udělena.
Pak již nezbývá než domluvit s reprezentantem poskytovatele všechny detaily, doložit vše nezbytné, podepsat smlouvu a počkat, než budou peníze urychleně převedeny na žadatelův účet, odkud už mohou být čerpány podle dlužníkova vlastního uvážení.
A řekněte sami, znáte-li lepší nabídku určenou těm, kdo jsou ve vážných ekonomických obtížích a nemají skoro co nabídnout.

4/5 - (3 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Copyright 2023 | Theme By WPHobby. Proudly powered by WordPress