Výrobky - 18. 9. 2019

Zakrytí bazénu solární fólií

Když už se rozhodnete pro investici, jakou je vlastní bazén, je dobré si rozšířit obzory i o tom, co všechno bude potřebovat. Zakoupit si k němu musíte řadu příslušenství, které je nezbytnou součástí jeho profesionální údržby, ale postarat se o váš větší luxus můžete i díky volbě dodatkového zboží.
Jedním takovým jsou i bazénové fólie, které vám přinesou pohodlí – díky schopnosti ohřát vodu v bazénu rychleji, a to pouze jedním krokem, jakým je zakrytí vašeho bazénu v době, kdy jeho teplota není dostačující a vy se v něm ještě nekoupete.

folie

▪Levná finanční záležitost

Jistě jste si dali námahu a do vašeho bazénu jste investovali nemalou částku. Vrátí se vám to však z hlediska komfortu a několik let si jeho přítomnost na vaší zahradě v době letních měsíců, nebudete moct vynachválit. Co vám neudělá velký škrt do vašeho rozpočtu a současně přinese i teplejší vodu v krátkém časovém rozpětí, jsou bazénové fólie. Vyberte si i vy jednu takovou (ze škály barevných provedení) a uvidíte, že vám přinese pouze samé výhody. Na výběr máte z bílé, modré nebo černé barvy.
V poslední době se s nimi roztrhl pytel a mnoho vlastníků bazénů toto příslušenství považuje za geniální z hlediska úspory času, účelu, jakým je ohřev vody a hledí i na praktickou stránku, jakou je částečné zakrytí bazénu.I díky fólii vám na hladinu nepadne žádná špína, kterou byste později museli lovit síťkou na nečistoty.

folie do bazénu

▪Výroba na přání

Aby byli všichni majitelé bazénů spokojeni a tento sortiment byl dostupný všem, můžete si nechat fólii vyrobit na přání, aby se dokonale přizpůsobila velikosti vašeho bazénu. V případě, že jste si nechali sestavit váš bazén na míru a nemáte možnost zakoupit si fólii základní velikosti, neváhejte se obrátit na tuto službu a využít ji k zlepšení vaší vody, která bude mít vyšší teplotu.
Už po prvním použití sami zjistíte, že má smysl ji vlastnit a že její využití bude každodenní.

Copyright 2024 | Theme By WPHobby. Proudly powered by WordPress