Www - 19. 3. 2023

Zuby jako perličky

Chodit na preventivní prohlídky je důležité. Jenže pro řadu lidí je to problém, protože zubaře nemají. Zubařů je dlouhodobě jen velmi málo a je těžké najít nějakého který bere nové pacienty. V případě že vás trápí potíže se zuby máte problém, protože nemáte nikoho kdo by vás ošetřil. Základem správné péče o zuby je si je správně čistit. Nestačí si koupit obyčejný kartáček a párkrát je přetáhnout obyčejnou pastou. Čištění zubů je záležitost na delší dobu a je potřeba se této činnosti věnovat opravdu svědomitě. Používání vhodného kartáčku je základem, který většina lidí bohužel opomíjí. Opravdu nestačí mít kartáček který vám jako první padne do oka.

zubní ošetření

S výběrem nejlepšího kartáčku vám poradí dentální hygienistka, která vám zuby bezbolestně důkladně vyčistí. Doporučí vám kartáček s tvrdostí přesně pro vaše zuby. Tvrdost kartáčku je velmi individuální a je potřeba používat takový kartáček, který vám nepoškodí sklovinu i dásně, ale který zároveň dokáže odstranit všechny nečistoty.

zubní ordinace

Součástí péče o zuby je používání zubní nitě, mezizubního kartáčku a ústní vody. Tolik lidí si myslí, že stačí použít jen kartáček, ale to není pravda. Zub je potřeba vyčistit po celé jeho ploše, protože jedině tak se předchází vzniku zubního kazu. Kazy jsou způsobeny plakem a zubním kamenem, které se doma jen obtížně čistí. Proto by každý měl navštívit dvakrát ročně dentální hygienu a zubaře.

Navštivte například Clinic+. Dentální hygiena Mělník přijímá nové pacienty a objednat se můžete online. Čeká vás příjemné a bezbolestné ošetření, díky kterému budete mít zuby čisté. Stačí si potom zajít na preventivní prohlídku k zubaři a pak si budete moct být jisti, že se vám netvoří žádný kaz, který vám může pořádně zavařit. Pečujte o své zuby, prevence je daleko levnější než následné řešení kazů a dalších onemocnění.

Copyright 2024 | Theme By WPHobby. Proudly powered by WordPress