Zvířata - 27. 6. 2019

Zabavte svou kočku!

Máte kočku a chcete jí zajistit co nejlepší a nejzábavnější život? Nebo trávíte více času v práci a bojíte se, aby se vaše kočička sama doma nenudila? Existuje mnoho variant, jak toto krásné zvíře zabavit!
Škrabadla pro kočky existují v mnoha variantách. Ty nejmenší mají většinou pouze boudičku, škrabadlo a na něm odpočívadlo. Nejsou tolik drahá, ale kočičku až tolik nezabaví. Jsou totiž hodně nízká. A kočky rády výšky. Pokud však zainvestujete větší finanční obnos do vysokých a velkých škrabadel. Zvíře vás bude milovat. Tyto sestavy mají velké množství pelíšku a pozorovatelen. Na výšku mají klidně dva metry. Obsahují i různé provazy a podobně. Kočka se vyřádí i se fyzicky unaví a nebude vymýšlet lumpárny spojené s likvidací bytu.
ležící kočka
Chcete-li kočičce udělat radost a sami se pobavit. Kupte Šantu kočičí. Je to rostlinka a často se prodává sušená v různých hračkách pro zvířata. Kočky ji milují. Jsou z ní naprosto unešené, válí se, předou. Jsou naprosto mimo, ale šťastné. A také uklidněné! Ideální, pokud budete kočičku nechávat delší dobu samotnou. Stejně fungují různé plyšové myšky a podobné hračky, ke kterým se hodí i páníček.
koťátko a sedmikrásky
Dobře poslouží i různé lasery. Tyto malé šelmičky prostě rády loví. K této zábavě však potřebují vaši společnost. Laser je však již osvědčená zábava a neodolá jí žádná malá kočkovitá šelma. Svítící bod bude lovit jak umanutá a zabavíte se i vy. Nejde však o zábavu, která by zvířeti oživila den, kdy s ním nemůžete být vy.
spící kočka na škrabadle
Pokud trávíte opravdu hodně času mimo domov, je načase zamyslet se nad pořízením zvířecího parťáka. Ve dvou se to totiž lépe táhne. Může jít o stejný druh, ale spousta koček skvěle vychází i se psím kamarádem, který jim bude skvěle sekundovat parťáka stejného druhu. Jde však o nejlepší variantu. Dvě zvířátka se zabaví nejsnáze. Z počátku to může být boj, ale později se budou mít velice ráda.

Copyright 2024 | Theme By WPHobby. Proudly powered by WordPress