Business - 22. 6. 2020

Volkswagen Crafter


Volkswagen Crafter je skvělá dodávka i na delší cesty, a proto si ji zhodnotíme více zblízka zjistíme, jestli je to skutečně dobrá volba i pro náročné.

Volkswagen Crafter

Základní informace

Velkou zajímavosti je, že se tato dodávka vyráběla ve stejné továrně jako Mercedes Sprinter, což je opravdu skvělé vozidlo, jenž opravdu na trhu uspělo. Ovšem všechny díly rozhodně nejsou stejné, a navíc již z venku poznáte, že je to úplně jiná dodávka, ovšem kvalita je na opravdu velké úrovni, a proto musíme dílenské zpracování skutečně pochválit. U vzhledu nejvíce zaujme přední část, jenž působí opravdu robustně.

VW logo

Myslelo se i na pohodlí řidiče, protože ten uvnitř tráví například spousty hodin, a proto si musí někam dát své věci. Pro tuto příležitost zde nalezneme spoustu ukládací prostoru, takže si při jízdě můžete uložit všechny věci z kapes a mnohem více. V nákladovém prostoru nečekejte žádné vychytávky, protože je navržen přímo pro přepravu všeho možného. Musíme zmínit, že zde nalezneme speciální podlahu, do které vůbec nic nenasákne, a navíc se dá umývat. Takže co se týče praktičnosti, tak zde nejsou žádné nedostatky.

Jízdní vlastnosti

Vůbec nejpopulárnějším motorem tohoto modelu se stal 2.5 TDI CR, jenž má speciální technologii, jenž ho žene opravdu rychle dopředu. Díky tomu můžeme bezpečně říci, že se jedná o dodávku, která dosahuje slušné rychlosti. Ovšem na druhou stranu si za tuto rychlost a zatížení vezme přes 10 litrů, což není zrovna nejnižší spotřeba, ale dodávka poslouží dokonale. Oproti minulé generaci je motor spolehlivější, takže servisní náklady i po spoustě kilometrů nejsou moc vysoké.

turbo diesel

Uživatelé si pochvalují dobrou trakci, která je zajištěna díky dobrému zadnímu náhonu a motoru. Samozřejmě se zapracovalo i na bezpečnosti, a proto má celá dodávka zajištěnou opravdu slušnou bezpečnost. Musíme také pochválit jízdní vlastnosti a celkové chování vozu i za plného naložení. Nyní si můžete Volkswagen Crafter Maxi zapůjčit v půjčovně dodávek za velice příznivou cenu. Ta tento model se můžete kdykoliv spolehnout.

Copyright 2024 | Theme By WPHobby. Proudly powered by WordPress