Business - 20. 4. 2019

Správné kancelářské vybavení

Vybavit kancelář tak, aby vyhovovala nejen vám, ale také vašim zaměstnancům, není zrovna ta nejjednodušší práce na planetě. Je potřeba zařídit celou řadu důležitých věcí, bez kterých se neobejdete.
1. Počítače a technika – v dnešní době se bez počítačů neobejde prakticky žádná firma. Pokud chcete začít s vybavováním kanceláře, počítač a další nezbytná elektronika by měla být to první, na co byste měli myslet. Nemusíte pořizovat ty nejlepší mašiny na trhu, to je zbytečné. Zaměstnanci nemají hrát hry, ale pracovat. Stačit vám tak budou levnější počítače, které se dají koupit za poměrně přiměřené ceny. K počítačům byste ale neměli zapomenout pořídit i příslušenství v podobě tiskárny, případně scanneru. Pokud máte peníze navíc, neškodilo by si koupit ani kopírku.
porada kolegů
2. Nábytek – nábytek do kanceláře by měl být v první řadě praktický, i když při vybírání můžete myslet i na estetické vlastnosti. Stoly by měly mít standardní výšku a dostatečné množství šuplíků a dalších přihrádek. I takové se dají koupit poměrně levně. Na čem byste však šetřit rozhodně neměli, to jsou židle. Uvědomte si, že na nich lidé sedí alespoň sedm hodin denně, je tedy nutné, aby byly co možná nejvíce ergonomické, jinak vám bude lidé chodit do práce celí pokroucení. Určitě byste měli koupit i kartotéku k uložení různých smluv a spisů. Jedná se o velice užitečné vybavení, které by nemělo chybět v žádné správně vybavené kanceláři.
spolupráce kolegyň
3. Světla – při práci je důležité také myslet na osvětlení. Bez dostatečného světla si člověk může velice rychle zkazit oči. Je vhodné vybrat si světelné zdroje, které mají dostatečnou svítivost, ale zároveň nejsou příliš náročné na spotřebu. V tomto ohledu jsou asi nejlepší LED žárovky, respektive trubice. Mají nízkou spotřebu, vysokou životnost a dokáží vygenerovat více než dostatečné množství světla k tomu, aby se v kanceláři dalo pohodlně pracovat.

Copyright 2024 | Theme By WPHobby. Proudly powered by WordPress