Výrobky - 11. 7. 2019

Řekněte to tričkem

Lásku k mamince lze http://www.cupress.cuni.cz/ink2_ext/index.jsp%3Finclude%3Dpodrobnosti%26id%3D241815 vyjádřit mnoha různými způsoby. Můžete ji koupit květiny a různé dárečky, můžete ji někam pozvat, můžete vymýšlet různá překvapení. Protože svoji maminku znáte, většinou se strefíte a uděláte jí nefalšovanou radost. Ale přece jen tu zůstává možnost, že dárek i tak nebude ten pravý, nespadne do momentální nálady a překvapení se úplně nezdaří. Když však zakoupíte tričko pro maminku, určitě žádnou chybu neuděláte a upřímně svého nejdražšího člověka potěšíte. Je to skutečně stejné jako s květinou: mluví za vás a řekne to podstatné.

i tričkem lze vyjádřit lásku

BUĎTE SI JISTI ÚSPĚCHEM

Tričko nosíme každý den, je to taková nestárnoucí klasika. I u maminek všech věkových kategorií je tričko oblíbeným kouskem šatníku a zcela určitě jich mají doma mnoho kousků různých střihů a barev. Dá se nosit ke všemu, je pohodlné, ale nejen to! Když využijete dobrý nápad se speciálním potiskem, může být i zcela originálním dárkem. Maminky se tak dozví, co k nim cítíte, aniž byste museli vést dlouhé proslovy. Trička, ale i mikiny mohou získat punc jedinečnosti, vtipu, ale i elegance a slušivosti. Nápis na nich vyvedený vykouzlí úsměv na tváři a probudí přesně ty emoce, jaké jste chtěli.

speciální úkoly maminky prozradí tričko

MLUVTE BEZE SLOV

Tričko s vtipným nápisem bude mluvit za vás. Maminka se tak dozví, že je ta nejúžasnější žena pod sluncem. Každý si přečte, že nositelka trička je nejlepší mámou na světě. To určitě polichotí, a to i v případě, že je obdarovaná příliš skromná. I když si jej asi neoblékne na cestu do zaměstnání, v kruhu rodinném jej bude nosit nejradši. Proto se nebojte vyjádřit tímto způsobem city, které lze jen těžko povědět slovy. Každá žena je hrdá na to, že se stala matkou a že je v tomto ohledu nenahraditelná. Která by váhala obléci si tričko, jenž oznamuje, že je nejfantastičtější matka syna nebo dcery!

Copyright 2024 | Theme By WPHobby. Proudly powered by WordPress