Výrobky - 19. 7. 2018

Pro citlivou pokožku to nejlepší

Oblíbenou zábavou našich nejmenších je plavání a dovádění ve vodě. Dokázali by si s kelímky a přelíváním vystačit mnoho hodin. Vás těší je pozorovat i prožívat s nimi radostné chvíle. Odměnou je vám každý večer, kdy se domů děti vracejí s úsměvem a plni příjemných vzpomínek. Je ale časté koupání vhodné i pro ty nejmenší děti? Určitě je třeba mít se na pozoru. Malé děti mají velmi citlivou pokožku, která se často vysušuje. Chemická čistidla mohou snadno způsobit podráždění a vést až ke vzniku ekzémů.

bílé vědro

Jak jim dopřát úžasné zážitky z koupání, a přitom zachovat čistotu vody v nádrži? Odpovědí je mořská sůl do bazénu. Nádrže, které jsou vybaveny salinizační jednotkou patří mezi bezpečné prostředí i pro ty nejmenší děti. Slanou vodu najdete i v centrech pro plavání kojenců a batolat. Pobyt v moři se doporučuje při léčení kožních potíží. Proč byste si takovou nádrž neměli pořídit na zahradu i vy?

Pro dokonalou pleť
Dámy si jistě všimly, že se z dovolené u moře vrací nejen krásně opáleny, ale také s nádhernou pletí. Jakoby, strávily hodiny v salonu s výživnou obličejovou maskou. Hydratace pokožky je tím kouzlem. Pobyt u moře a časté koupání pleti skvěle prospívá. Až si budou děti užívat zábavu v bazénu, tatínci se mohou věnovat příjemné relaxaci a maminky budou dělat něco pro krásný vzhled pokožky. Přitom budete trávit čas společně na zahradě u domu, kde máte soukromí a úplné pohodlí. Prohlédněte si, co vše potřebujete k tomu, abyste přinesli moře na vlastní zahradu.

veselé puntíky

Pozor na údržbu
Nádrže, které jsou vybaveny salinizační jednotkou by měly být z odolných materiálů. Sůl přispívá ke vzniku koroze. Údržba takové nádrže je o něco náročnější než při používání sladké vody a chemických prostředků. Vaše námaha se vám však vyplatí. Děti se budou moci koupat jak často jen budou chtít a i pro vás se pobyt v malém domácím moře stane vyhledávanou relaxací.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Copyright 2024 | Theme By WPHobby. Proudly powered by WordPress