Dům a zahrada - 15. 1. 2023

Nový interiér

Když jsem přemýšlela, jestli mám jít bydlet do bytu anebo do velkého domu, tak jsem byla opravdu velmi bezradná. Protože nevěděla jsem, co pro mě bude nejlepší. Samozřejmě, že když jsem přemýšlela o velkém domě na vesnici, tak mi bylo jasné, že je to zase nejlepší způsob, že tam máte hodně využití a taky hlavně čerstvý vzduch. Navíc jsem si taky vždycky přála chovat slepice anebo nějaká zvířata, takže opravdu velký dům by byl na místě. Jenomže když jsem se potom nad tím zamyslela, tak zase kdybych bydlela v bytě, tak tam nebude tolik moc oprav a tolik práce, jako kdybych měla třeba na vesnici veliký dům.

Mám ráda čistý design.

A taky, když bych se musela starat o několik zvířat, tak by mi to vzalo další vzácný čas. Ale jde zase taky přeci zdraví, které se na vesnici podporuje jistě nejlépe. Takže jsem si řekla, že raději asi zatím půjdu do nájmu dva plus jedna, abych zjistila, jak se mi tam bude žít a uvidím, jak se tam budu cítit. Stejně jsem ještě s přítelem děti neměli a zatím jsme je neplánovali, takže by to bylo v pohodě. A řekla jsem si, že aby se mi tam v bytě dobře líbilo, tak jsem si najala kvalitního bytového designéra. Vy si možná říkáte, že bytový designér je opravdu škoda peněz, protože podle něčí názoru si to prý může udělat každý sám.

Mám taky ráda modrou barvu.

Jenomže v tomto se mýlíte. Bytový designér není úplně tak drahý, jak si mnoho lidí myslí. Protože každý má za to, že bytový designér anebo bytový architekt jsou opravdu drazí, ale není tomu tak. Ceny jsou opravdu příjemné, protože taky záleží na tom, co všechno chcete udělat nové anebo v čem chcete poradit. Já jsem hlavně chtěla mít kuchyň a obývací pokoj udělaný pěkně stylově, sama jsem si s tím nevěděla rady. Takže jsem si na pomoc přizvala bytového designéra, který mi pomohl a musím uznat, že to nestálo moc peněz a výsledek je opravdu super. Děkuji, že bytový designér to udělal podle mých představ.

Copyright 2024 | Theme By WPHobby. Proudly powered by WordPress