Ekonomika - 13. 5. 2018

Nejen banky poskytují půjčky

Kdo z nás by čas od času nemusel sáhnout k tomu sjednat si úvěr? Hotovost potřebujeme rychle a není problém ji splácet po menších částkách. Problém však nastává ve chvíli, kdy se nám objeví v měsíčních výdajích hned několik půjček. Drobné částky se nasčítají do velmi vysoké výše a každý měsíc zaplatit všechny předepsané platby vám působí nejednu vrásku na čele. Neuplyne den, abyste neměli obavy z toho, jak vše zvládnete uhradit a zda budete mít na konci měsíce připravenou dostatečnou částku. Není možné prožívat stále tyto starosti. K refinancování drobných úvěrů slouží nebankovní hypotéka!

modrý rukáv
 
Refinancování pomůže rodinnému rozpočtu
 
Sjednáte si nový úvěr a s jeho pomocí ihned doplatíte částky všech půjček, které vás v současnosti tolik trápí. Nadále budete mít dohodnutý už jen jeden nový úvěr, avšak za mnohem příznivějších podmínek. Bude zaručený nemovitým majetkem, a proto je možné se těšit na velmi nízkou výši úrokové sazby. Nový úvěr je možné sjednat s libovolně dlouhou délkou splácení. Můžete jej splácet dokonce i třicet let.

Třicetiletá doba splatnosti představuje naprosto mizivou výši měsíční splátky, která vás nebude nijak zatěžovat. Umožní vám vytvořit si dostatečnou výši finanční rezervy a vy se nemusíte obávat nečekaného výpadku ve vašich příjmech. Finanční rezerva vám může posloužit i jako mimořádná splátka ve chvíli, kdy se rozhodnete doplatit stávající zůstatek úvěru. Doplatit celou dlužnou částku můžete kdykoliv a nebudou vám účtovány žádné penále.

mužské vousy
 
Jak získat úvěr
 
Pro získání úvěru vám postačí vyplnění jednoduchého kontaktního formuláře. Brzy se vám ozvou proškolení specialisté, kteří vás provedou celým procesem získání půjčky a navrhnou vám nejvýhodnější řešení pro vaši situaci. Již dnes můžete získat přesnou představu o tom, jak nízká by byla vaše měsíční splátka. Nechte si zpracovat nezávaznou kalkulaci!

4.7/5 - (4 votes)

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Copyright 2023 | Theme By WPHobby. Proudly powered by WordPress