Nezařazené - 2. 6. 2023

Hippie styl je zpět

Přemýšlíte, čím oživit váš šatník a jaký nový outfit zvolit? Vyzkoušejte si hippie styl, který se opět vrací na scénu. Tento styl má totiž také spoustu výhod. Je pohodlný, nápaditý a navíc má šmrnc. V tomto stylu pouze stačí jen kombinovat a hrát si.
·         V hippie stylu bude každá žena a dívka nepřehlédnutelná a odvážná. Postačí jenom vzít si barevnou čelenku, krásné rozevláté šaty a několik kožených náramků na rukou. V tomto stylu je čas zahodit nevýrazné sukně a nezajímavé halenky a vyzkoušet, v čem opravdu zaujmeme okolí. Můžeme si například na šaty kolem pasu omotat šátek.
bílý hippie styl
·         Tento módní styl ze šedesátých let je hodně moc pohodlný. Všechny oděvy jsou volné, nic nikde netlačí. Nenosí se žádné boty na podpatku a žádný umělý materiál. Protože šedesátá léta byla hlavně o volnosti.
·         Hippie styl je vhodný pro všechny ženy a dívky všech věkových skupin a postav. Dlouhé sukně až na zem navíc schovají silná lýtka. Kalhoty do zvonu zeštíhlí a prodlouží nohy. A volné halenky a tuniky jsou jako stvořené pro větší bříška.
žena ve volných šatech
·         Hippie styl má styl. A stačí k tomu opravdu málo, pořízení si dlouhé sukně, květinových šatů, kalhot do zvonu. Navrch si k tomu pořiďte několik barevných tílek a halenek. K tomu si oblečte navrch hnědou koženou bundičku s barevnými motivy a máte vyhráno.
·         Další výhodou tohoto volného stylu je, že mnoho ze zajímavých kousků najdeme v second handech. Není třeba kupovat drahé luxusní značky. V second handech je k nalezení spousta krásných kousků pro naši garderobu. Nejlepší kousky oblečení potom mají v těch second handech, které odebírají francouzskou módu.

·         Pokud se pořádně poohlídneme ve své skříni, i tam najdeme vhodné kousky, stačí potom dobře kombinovat. Konečně najdeme využití pro všechny ty kousky, co jsme chtěli dávno vyhodit. Staré triko postačí nabatikovat. Staré džíny klidně rozpárejte a všijte do nich klíny z nějaké jiné látky. A k tomu všemu si pořiďte korále, barevné náramky a množství další bižuterie. Všechno, co máte doma, se vám nyní bude hodit. Jako materiál na výrobu bižutérie klidně využijte dary přírody. Co si takhle například uplést čelenku z květin?

Copyright 2024 | Theme By WPHobby. Proudly powered by WordPress