Nezařazené - 2. 6. 2023

ELEGANTNÍ I V DEŠTI

Myslím, že všichni známe ten pocit, kdy vyjdeme ven a myslíme si, že jsme připraveni a vyzbrojeni proti dešti, když máme v kabelce deštník. Stačí, aby trochu zafoukal vítr a jako bychom žádný neměli. Pokud to vypadá, že bude pršet, nenechávejme to náhodě a buďme elegantní i v tomto počasí.
V dnešní době nejsou žádné barvy tabu, takže se nebojte a klidně upusťte uzdu své fantazii. Co třeba takový krásný černý deštník s puntíky pestrobarevné barvy, klidně každý puntík jiné barvy, proč ne.
tečkovaný deštník
Nebo lesklá pláštěnka s kapucí? Pokud byste se necítili v pláštěnce, klidně ji nahraďte nějakou pěknou šustkou. Rozhodně byste měli volit nepromokavý materiál, aby vás ani boční proud deště nepřekvapil.
Stejné barvy jako pláštěnku bych volila i holínky, ale klidně jen černou, tou nic nezkazíte. Je plno předsudků, co se týče holínků. Ale opravdu nejsou jen do pole nebo pro děti. Projeďte eshopy a přesvědčte se o tom sami, zvolte si svou variantu.
pletený cop
Co se týče kabelky, rozhodně nevolte tu, co se nosí jen tak na ohlém předloktí. Vyřešte to batůžkem nebo kabelkou přes rameno, uvidíte, že s deštníkem nebudete mít nervy na plné ruce.
Ať si vyberete jakékoliv vzory, pokuste se je sladit. Například vzor deštníku s holínky nebo s pláštěnkou či holínky s pláštěnkou. Bude zřejmé, že víte, co děláte. Jak už sem říkala, na škodu nejsou ani neutrální barvy jako černá, šedá nebo army zelená.
Nezapomeňte do své kabelky přihodit i krém na ruce, co pořádně hydratuje. Ruce v dešti trpí úplně nejvíce. Nezapomeňte ani na papírové kapesníčky, není nic anti-elegantnějšího než houpající se nudle u nosu.
Na škodu nebude ani rudě červená rtěnka. Když prší, jsou všude samé chmurné barvy, uvidíte, že se za vámi pak každý otočí. I vy se budete cítit sebevědoměji.
gumové holínky
Zanedbaný by neměl zůstat ani účes. Myslím si, že rozpuštěné vlasy nejsou zrovna ideální, trochu zafouká vítr a máte je přilepené všude v obličeji. Takový normální nebo francouzský cop nebo jen klasický culík či drdol, vypadají pod deštníkem úžasně elegantně.
Počasí se nás nikdy neptá a kolikrát nám připraví pořádnou nálož, která vyžaduje hodně trpělivosti, buďte proto raději vždy připraveni a počítejte se všemi variantami, když se obloha tváří všelijak.

Copyright 2024 | Theme By WPHobby. Proudly powered by WordPress