Business - 10. 1. 2019

Guerilla marketing

Tento typ reklamy https://www.seolight.cz/guerilla-marketing vychází z těch nejzákladnějších psychologických jevů a poznatků, které mají vliv na lidskou psychiku, a funguje bezvadně, protože je to jednoduché a maximálně efektivní. Můžete to zacílit na širokou veřejnost či jenom na cílovou skupinu, je to na vašem rozhodnutí. Kreativní nápady se zde uplatňují a pak se klasickou formou propagace dají veřejnosti. Je to zvláštní způsob propagace, který je opravdu skvělý a mohou si je dovolit i malé firmy, takže se vůbec ničeho nemusíte obávat. Hlavní výhodou je bez pochyby cena, která není nikterak vysoká, poté je zde hned na druhém místě kreativita a způsob propagace, který je mnohdy netradiční, ale celkově působí reklama pozičně a vykouzlí lidem na tvářích úsměv.

internet

Videa

Videa mohou klidně kolovat na sociálních sítích, což je jedna z nejlepších a nejlevnějších reklam, které byste mohli vy, jako forma využít a zacílit si své zájmy na jednotlivé skupiny lidí, je to jen a jen na vás. Tohle odvětví byl inspirací pro vznik dalšího odvětví marketingu, jako je virální marketing, ambush marketing či ambient. Rozpočet je hned na začátku omezený a podle toho se uzpůsobí reklama jak takový. Ale je to velice efektivní způsob, jak nalákat lidi na své služby či produkty nebo ji představit svoji firmu, aby věděli, že opravdu existuje, protože tohle je také jedno z nejdůležitějších možností.
Hlavní výhodou je jeho jednoduchost. Nevyžaduje to nijak extrémní přípravy a finanční rozpočet. Využívá se zdrojů, které prostě jsou k dispozici a podle toho se tvoří reklama cílená na někoho nebo prostě na všechny.

sleva

Nástroje

  • Videa publikované na sociálních sítích
  • Kreativní reklamy na veřejnosti
  • Využití nejrůznějších médií

Řiďte se pravidly a nevzdávejte se hned na začátku, když se vám třeba nebude dařit, protože tohle chce vydržet a chce to dávku trpělivosti pro vytrvalostní běh.

Copyright 2024 | Theme By WPHobby. Proudly powered by WordPress