Výrobky - 26. 10. 2021

Betonový plot, je základem bezpečí

Každý z nás, kdo má dům, nebo chatu, tak by měl mít okolo této nemovitosti plot. Plot je důležitou součástí každé nemovitosti a slouží nejen k ochránění věcí na pozemku, ale také pro pocit bezpečí. Díky plotu máte také přehled o tom, kde končí a začíná Váš pozemek a také zajišťuje potřebné soukromí na Vašem pozemku. Jestliže plot nemáte a chcete ho nechat udělat, tak se zamyslete, jaký materiál zvolíte. Jelikož je velice moderní doba a druhů plotů je mnoho, je těžké se rozhodnout. Ovšem mezi favority patří bezesporu plot betonový a plot pletivový.

betonový plot

Betonový plot Montazmpc, je hezký na pohled a také má ty nejlepší možné vlastnosti, který by měl plot mít. Díky kvalitní receptuře betonu, vydrží plot celé desítky let a to se o něho nemusíte ani nějak moc starat. Také ho lze zvolit s výplní, nebo bez ní. Výplň může být dřevěná, plastová, nebo ocelová. Navíc výška betonového plotu může být různá a její nejvyšší rozměr může mít až 3 metry. Ty Vám zaručí potřebné soukromí na Vašem pozemku a také zamezí proniknutí zvěře v zimním období. Na plot nebudete potřebovat žádné stavební povolení a má jednoduchý servis. NA výběr budete mít mnoho dekorů a také má plot protihlukovou a povětrnostní bariéru. Cena plotu je oproti ostatním druhů draží, ovšem její vlastnosti Vám cenu vynahradí.

betonový plot

Plot pletivový, je předchůdce plotu betonového. Dříve byl nejvíce stavěný plot u nás i v zahraničí a jde o dokonalý poměr kvality a ceny. Plot se dá ještě více vylepšit a to díky ostnatému drátu, který Vám zaručí bezpečí. Součástí plot ubývá hezká branka, která je jeho součástí. Také se o plot nemusíte během let starat a i tak vydrží dlouhé roky. Dá se s ním oplotit cokoliv, na co si vzpomenete.

Pokud tedy sháníte plot, kolem Vašeho nového domu, tak zvolte betonový plot. Vydrží desítky let a budete mít naprosté soukromí před sousedy a lidmi z ulice.

Copyright 2024 | Theme By WPHobby. Proudly powered by WordPress