Business - 15. 12. 2020

Zábava pro společné chvíle

Hledáte s kamarády vhodnou zábavu pro volný čas? Chcete se skvěle bavit a dobře uplatnit svůj volný čas. Vyzkoušejte naučnou a zábavnou hru. Úniková hra je v dnešní době velmi rozšířená a spousta lidí ji již vyzkoušeli.

kamarádi

Dnes se prodává i její stolní verze, kterou si můžete zahrát u vás doma. Mi dnes budeme mluvit o hře, kterou pro nás připravili vývojáři a probíhá v uzavřených herních centrech. Hry jsou zaměřeny na určitá téma. Budete zcela začleněni do hry. Hra je určena pro dva až pěti členné týmy. Dobře vybírejte své hráče, neboť se na ně budete muset spoléhat. Budete ve hře řešit složité hlavolamy a hádanky. Ani hledání ztracených předmětů vás neušetří. Ty většinou vedou k dalšímu a dalšímu úkolu. Každým vyřešením jednoho se dostanete k druhému a třetímu dokud se nedostanete na samotný konec hry. Ta je časově omezena. Čas vás bude neúprosně honit a šlapat vám na paty.

hra (2)

Úniková hra Hradec Králové https://www.enigmaescape.cz/hledate-unikovou-hru-hradec-kralove/ vám přináší jedinečnou možnost nechat se zavřít do místnosti plné záhad. Nabízíme vám jedinečnou hru Dvojitého agenta. Tato hra je z období sovětského svazu a KGB. Vše se odehrává v konspiračním bytě na rozcestí mezi ulicemi Americkou a Ruskou. V bytě v prvním patře prvorepublikového domu, kde žije tajný agent George. Ten se vám před pár dny svěřil, že se dostal k nejstřeženějším dokumentům sovětského svazu s krycím jménem “Hvězda”. Tyto dokumenty by mohly vést k převratu. Z dobrého důvodu by se neměli dostat do špatných rukou. Agent George zmizel a nikdo neví kam se poděl a kam přišli dokumenty. Vaším cílem bude zjistit, co se stalo a agentem a jaké byli jeho úmysly s dokumenty? Byl takový za koho se vydával nebo to byl zcela někdo jiný? Dokážete tyto záhady včas zjistit než vás dostane KGB, která vám je již v patách?

Copyright 2024 | Theme By WPHobby. Proudly powered by WordPress