Dům a zahrada - 15. 4. 2024

Velké peníze


Takové ty obří částky, tedy dva a více milionů, to není jednoduché získat. Leda byste byli dítě štěstěny a vyhráli takové peníze ve sportce, či nějaké jiné sázkové hře. Nebo je také možnost dědictví. To by bylo něco. To by se to kupovalo. Jenže to jsou většinou jen sny a ty jako takové nebudeme a nemůžeme počítat. My si musíme pomoci bez nich, a ještě navíc poctivě. Což asi nebude lehké.

Nejprve však musí přijít odhodlání něco mít. Třeba auto, nebo barák, nebo chatu, prostě něco, co je hodně drahé. Pak musí přijít odhodlání číslo dvě. Totiž získat na to peníze stůj co stůj. Což v praxi znamená půjčku nebo hypotéku. Nu, a to je již na cestě si ji sehnat a pak už si jen užívat. Jenže…

peníze v ruce

Nejprve si ověřte, zda nejste v registru. Těch je více, jednak bankovní a jednak nebankovní a vy nesmíte být ani v jednom. Já vím, že o tom nevíte, ale být tam můžete. Na to, že vás tam někdo strčí i s rodným číslem a lomítkem za ním, na to vás nikdo předem a ani potom neupozorní. Prostě tam jste. Stačilo zapomenout jakoukoli pravidelnou měsíční platbu. Takže se tam podívejte. Ona to pak ještě udělá banka, ale tomu se můžete právě vyhnout. Když totiž budete mít záznam, tak vám zde v naší zemi neposkytne žádná banka ani půjčku, ale ani hypotéku. Nic, nicht, ničevo a nulu. Tak to prostě chodí a vy se bankovnímu sektoru jako takovému zdaleka vyhněte.

česká bankovka

Musíte si najít jiného věřitele a tím je společnost, která vám poskytne nebankovní hypotéku bez registru. Tato je poskytována dle platných zákonů u nás, žádný podvod v tom nehledejte. Tato společnost má klasické povolení ČNB a provozuje tu své půjčky již spoustu let. Za tu dobu získala spousty spokojených klientů, mezi které nyní můžete patřit i vy. Ano, i přes váš záznam. Zde se to totiž tak nebere a peníze zde půjčí vlastně každému žadateli. Takže klikněte na odkaz a dále již uvidíte sami.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Copyright 2024 | Theme By WPHobby. Proudly powered by WordPress