Dům a zahrada - 16. 11. 2020

Mobilní domy, jako varianta levného bydlení

Levné mobilní domy se obzvláště v poslední době těší velmi velké oblibě – a není se také čemu divit. Jedná se o velmi levné a kvalitní bydlení. Klasické zděné domy nezřídka stojí přes pět miliónů Korun. Zato montované domy můžete mít již do jednoho miliónu. Zkrátka, jedná se o velký finanční rozdíl, který je pro většinu obyvatel České republiky nepřekonatelný.

Pokud tedy ani vy nepatříte k zámožným rodinám, jistě hledáte co nejlevnější variantu bydlení – a tou by právě pro vás mohly být mobilní domy. Jsou to totiž stavby, které je možné postavit i na klasickou ornou půdu. Ano, čtete dobře – nemusí stát na stavebním pozemku. Díky změně půdy, na které bude stavba stát, můžete ušetřit klidně i tři miliony Korun. Zkrátka jedná se o velkou peněžní úsporu.

chata v zimě

Další velkou výhodou je fakt, že v montovaném domu můžete bydlet už do několika málo týdnů. Tyto stavby jsou totiž v naprosté většině případů smontovány již ve stavební firmě. Vy si vyberete z katalogu již sestavených staveb. Tento dům je pak nákladním automobilem přepraven až přímo k vám na pozemek. Není tak výjimkou, že od zaplacení budete bydlet již do dvou týdnů.

chata u lesa

Samozřejmostí je, že jsou tyto stavby dodávány i s funkční kuchyní a koupelnou. Stačí tedy vše připojit k patřičným přípojkám a vše může fungovat již do jednoho odpoledne. Zkrátka, nic nestojí v cestě tomu, abyste se nastěhovali hned ně několik málo dnů. Nejenže tak tedy ušetříte mnoho peněz, ale i času. Protože co si budeme povídat, vyřizovat veškerá povolení stavby na úřadě, může být časově náročný boj nervů.

V katalogu staveb naleznete domy všech velikostí a dispozic. Nicméně kdybyste si ani tak nevybrali, je zde možnost nechat si vyrobit dům přímo na zakázku. V takovém případě si pak můžete sami říct, jaké dispozice a velikosti si přejete. Samozřejmostí je i možnost barevných variant.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Copyright 2023 | Theme By WPHobby. Proudly powered by WordPress