Hobby - 2. 12. 2019

Létající jóga

Fly jóga, česky létající jóga je cvičení pro ty, kteří chtějí zážitek a rádi objevují něco nového. A jak „létáte“? Trik je v tom, že jste zavěšeni v obřích šátcích, které mají nosnost 500kg, takže ano, udrží vás žádný strach. A teď můžete začít cvičit.

Létající jóga z té klasické vychází pouze částečně. Samozřejmě některé pozice z ní vycházejí, ale cvičení je více rozmanité a můžou se zde vyskytnout prvky i z jiných zaměření, zajímavou je třeba akrobacie nebo gymnastika. Vybavení je též vhodné pro relaxaci.
žena cvičící jógu

Pokud jste úplný začátečník, určitě se poraďte s odborníkem, o tom jak cvičit, hlavně jak začít. Nejlepší bude, když navštívíte některé z center, kde se této oblasti věnují a můžete se přihlásit na jednotlivé lekce nebo celý kurz dle vaší dosažené úrovně ve cvičení létající jógy.

Ze začátku to může vypadat, že nikdy nezvládnete cviky, dokonce se bojíte i pohoupat. Prvním krokem je překonat strach a hlavně to hned nezvládat. Cvičením dokonale posílíte všechny části vašeho těla. A tak kromě vašich nových úspěchů v podobě zvládnutých akrobatických kousků, se můžete těšit i svou dokonalou postavou. Centra a profesionální instruktoři už na vás čekají tak neváhejte.
pomůcka na létající jógu

Pokud vás toto cvičení nadchne a stanete se na něm skoro až závislým, je možné si cvičící síť pořídit i domů a procvičovat na ní své dovednosti i mezi tréninky ve fitku. Cena se pohybuje zhruba kolem 2000 Kč. Určitě je důležité správné připevnění, jde tu o vaši bezpečnost a u některých poloh by mohl mít pád opravdu velké následky. Ideálně si nechte síť nainstalovat od odborníka, tato investice stojí za vaše bezpečí. A teď už v klidu domova můžete začít také cvičit. Inspiraci rozhodně hledejte na internetových videích, kde jsou i navádějící videa, jak jednotlivé cviky vykonávat a zdokonalovat se.

Zaujal vás tento typ cvičení nebo chcete zůstat raději nohama na zemi?

Copyright 2024 | Theme By WPHobby. Proudly powered by WordPress