Výrobky - 7. 5. 2022

Kočárek pro dva

Kočárek dvojkombinace je jistě skvělý nápad, když máte samozřejmě dvě děti. Ale není to podmínka. Pokud máte již malé miminko a toužíte ještě po dalším dítěti, tak se vám kočárek dvojkombinace jistě vyplatí. A to nejenom z ekonomických, ale taky z praktických důvodů. Já sama jsem to tak měla a musím říct, že jsem ráda, že jsem se tak rozhodla. A musím vám říct, že mě hodně lidí od toho odrazovalo. Prý jsem blázen, když chci mít kočárek dvojkombinaci! A proč bych měla být blázen? Sice je pravda, že jsem čekala jenom jedno dítě a ne dvojčata, ale to přeci neznamená, že musím mít logicky jen kočárek pro jedno dítě.

Děti rádi pohodlí.

Tak logické to je, ale já jsem už přemýšlela dopředu. Měla jsem v plánu, až bude mít mé dítě tak rok, že budu chtít otěhotnět znovu. A to se pak kočárek dvojkombinace bude víc než hodit! A i tak se stále všichni divili, proč to tak chci. A věřte nebo ne, měla jsem pak velký problém se nějak zastat sama sebe, protože každý mě měl za blázna. Ale nevím, co na to bylo bláznivého, prostě přemýšlím hodně dopředu.

Děti si rádi hrají.

A baví mě to, nic na tom špatného nevidím. Navíc kočárek dvojkombinace je taky velmi praktický v tom, že když vezete dítě, tak do druhého koše můžete dát v pohodě velký nákup A je to! Je to hodně praktické, tak nevím, co je na tom bláznivého mít kočárek dvojkombinace, i když mám jedno dítě. Ale abyste se nedivili, tak jsem pak za necelý rok zjistila, že jsme těhotná. přítel byl velmi překvapený. A moje tchyně? Ta ještě víc, protože nevěřili, že otěhotním tak, jak jsem si přála. Ale štěstí mi dost přálo a všechno se mi podařilo. takže kočárek dvojkombinace se vyplatil. V jedné korbě jezdí starší dítě a v druhé korbě miminko. je to velmi praktické a doporučuji to všem. A proto kočárek dvojkombinace je velmi výhodný a vy se nemusíte bát, že byste udělali něco špatného, kdyby jste ho pořídili, navíc prodat se dá vždy.

Copyright 2024 | Theme By WPHobby. Proudly powered by WordPress