Business - 17. 8. 2020

Jak si zlepšit náladu?


Ne vždy máme dobrou náladu a je nám do zpěvu. Jsou dny, kdy se cítíme opravdu „pod psa“ a nechce se nám ani ven z postele. Pokud si to můžeme dovolit, rozhodně bychom si takové dny pro sebe mohli vyčlenit. Jednou za čas nic nedělat, a pustit si oblíbený seriál, uvařit horkou čokoládu a objednat oblíbenou pizzu by přece vůbec nemusel být špatný nápad. Pokud ale přeci jen musíme fungovat, může nám to přinést spoustu problémů. Pro některé z nás je sice den plný práce záchranou špatných nálad, ale pro většinu z nás to znamená větší frustraci a zhoršení již dočasné nálady. Máme pro vás pár tipů, jak zachránit den.

cat-697522_960_720

Zhluboka dýchejte – zní to jako klišé, ale prodýchávání čaker a celého těla s sebou nese opravdu dobré výsledky. Pokud si k tomu na denní plán zařadíte dva litry vody a hrnek čaje s detoxikačními účinky, můžete večer fyzicky cítit úlevu.

Zavolejte nebo obklopte se veselými lidmi – pokud kolem sebe nemáte nikoho, kdo vám zaručeně zvedne náladu, zavolejte jim. Určitě je ve vašem okolí někdo, vedle koho se cítíte příjemně. Říká se jim sluníčkoví lidé a někdy můžou působit až otravně, ale někdy můžou opravdu zvednout náladu.

solarium-1064815_960_720

Zařaďte ranní rituál – ustelte si postel, dejte si ledovou sprchu, nebo vypijte zrána sklenici vody. Nejlépe však vše najednou. Když se vám podaří již z rána překonat sebe sama, celý den pak již bude probíhat v mnohem aktivnějším módu. A to nejlépe dlouhodobě. Vyzkoušeno!

Zkrášlete se – máte pocit, že se sobě nelíbíte, a to vám na náladě moc nepřidá? Zajděte si na obočí, na nehty, do sauny, do fitcentra, nebo použijte solárium. Solárium nejen že vám dodá jemný letní look, ale je také zdrojem vitamínu D, jehož nedostatek se mimo jiné projevuje zhoršením nálady. V Solárium Brno Naomibrno se budete cítit velmi příjemně a můžete si také na chvíli odpočinout od hektického dne. Budete přitom odcházet s pocitem lehkého opálení a s lepší náladou.

Copyright 2024 | Theme By WPHobby. Proudly powered by WordPress